Zkušební řád karate ČSKe:Vyloučení odpovědnosti

Z Zkušební řád karate ČSKe
Přejít na: navigace, hledání

WIKI.KARATEODRY.CZ => dále jen wiki

WIKI NEPOSKYTUJE ŽÁDNÉ ZÁRUKY SPRÁVNOSTI

Wiki je otevřená internetová encyklopedie, tzn. seskupení dobrovolníků, kteří vytvářejí databázi informací o karate. Její principy dovolují komukoli s připojením k internetu a webovým prohlížečem měnit její obsah. Proto je třeba upozornit, že nic, co zde naleznete, nemuselo být zkontrolováno a nemusí obsahovat úplné, přesné či spolehlivé informace.

To neznamená, že na wiki nemůžete najít hodnotné a přesné informace, ale je třeba si uvědomit, že wiki nemůže žádným způsobem ručit za přesnost informací na nich uvedených. Tyto informace mohl změnit či poškodit někdo, jehož názory se neshodují s aktuálním stavem znalostí oboru, o kterém se chcete něco dozvědět. Snažíme se vytvořit metody, jak vybírat a nabízet nejspolehlivější verze článků.

Nikdo z autorů, přispěvatelů, sponzorů, správců, ani kdokoli jiný spojený s wiki nemůže být zodpovědný za jakékoli nepřesné či zavádějící informace uvedené na stránkách wiki či na stránkách z nich odkazovaných. Pochopte prosím, že informace zde nabízené jsou poskytovány zdarma a neexistuje žádná smlouva mezi vámi a majiteli či uživateli těchto stránek, vlastníky serverů, na kterých běží, jednotlivými přispěvateli, správci, či jakoukoli jinou osobou spojenou s wiki.

Děkujeme za váš čas strávený čtením této stránky a přejeme vám příjemné používání wiki.Text byl zkopírován z Wikipedie.
Slovo Wikipedie bylo nahrazeno slovem wiki.